LIVALL

Spoločnosť, ktorá priniesla na trh prvé smart prilby je držiteľom množstva ocenení. Neustále upgraduje inovatívne technológie a interaktívne funkcie https://girone.venalio.com/www.girone.sk/smart-pri..., ktoré sú zárukou Vašej spokojnosti.

SMART prilba, ktorá umožňuje telefonovať, počúvať hudbu, komunikovať s ostatnými jazdcami cez vysielačku. V prípade nehody vyšle informáciu s údajmi GPS a privolá pomoc.

  • Zadné a smerové svetlá: vstavané LED diódy na zadnej strane slúžia na zlepšenie viditeľnosti inými účastníkmi cestnej premávky, smerové svetlá na ukázanie smeru, ktorým chcete odbočiť. Smerovka sa aktivuje diaľkovým ovládačom pripevneným na riadidlách.
  • SMART prilba umožňuje prijať telefónny hovor, môže fungovať ako vysielačka, ktorá prepojí cyklistov jazdiacich v skupine, umožňuje prehrávanie hudby z telefónu. Vo výbave je mikrofón (-39 dB) a bluetoothové reproduktory (2× 0,5 W). Reproduktory nezakrývajú ucho, takže cyklista zostáva v spojení s okolitým svetom a vie o dianí okolo seba. Batéria má kapacitu 380 mAh a výdrž 10 hodín. Dobíja sa cez USB port a dobitie trvá asi 1,5 hodiny. Hmotnosť prilby je 279 gramov.
  • Ak sa stane nehoda, senzor otrasov spustí v smartfóne odpočítavanie. Ak by ste boli v bezvedomí, telefón vyšle na vopred určený kontakt tiesňový SOS signál s presným určením miesta nehody (GPS).
  • Monitor srdcovej frekvencie sleduje tepovú frekvenciu počas jazdy, takže môžete zaznamenávať priebeh svojho tréningu. Ak hodnoty dosiahnu život ohrozujúce úrovne, upozorní na to prilba prostredníctvom automatického hlasového varovania.
  • Všetky funkcie možno ovládať z malého diaľkového ovládača, ktorý sa montuje na rukoväť riadidiel. Diaľkový ovládač umožňuje ovládanie helmy aj aplikácie LIVALL Riding bez toho, aby bol cyklista rozptyľovaný. Priamo z riadidiel možno ovládať hlasitosť, preskakovať skladby, pozastaviť hudbu, volať, robiť fotografie a videá, a ovládať LED svetlá na zadnej strane helmy.


Platobné možnosti

paypalMaster card visa

Možnosti a ceny dopravy

Bezpečná platba

Bezpečná platba

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

Výmena veľkostí

Výmena veľkostí

Doprava zadarmo nad 70 €

Doprava zadarmo nad 70 €

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Tovar zasielame dnes

Tovar zasielame dnes

Aktuálne výpredaje

Aktuálne výpredaje

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora