Cyklistické oblečenie na mieru

PRE KOHO VYRÁBAME OBLEČENIE S VLASTNÝM DIZAJNOM?

Nezáleží nám na tom, či patríte medzi rekreačných cyklistov, alebo medzi profesionálov. Ale záleží nám na tom, ako sa v oblečení od nás cítite. Obliekame skupiny cyklistických nadšencov, firemné tímy a aj našu národnú cyklistickú elitu.

Kolekcia PRO

Moderná kolekcia PRO je skvelou voľbou pre rekreačných aj pre aktívnych cyklistov. Na výrobu týchto dresov sa používa veľmi kvalitný materiál Grid Fabric, ktorý svojou funkčnosťou zabezpečuje vysoký komfort. GRID fabric je ľahký, pohodlný a priedušný a teda rýchloschnúci materiál s antibakteriálnou zložkou. Cyklistické oblečenie v tejto kolekcii je veľmi ľahké a jeho funkčnosť oceníte nielen pri tréningu, ale aj pri cyklistickom preteku. Ak hľadáte kvalitu, komfort a funkčnosť, dresy kolekcie PRO sú určené práve vám.

“Najlepšia voľba pre rekreačných cyklistov.”

Kolekcia ELITE RACE

Táto kolekcia je určená skôr pre profesionálnych jazdcov a pre náročných cyklistov. Na výrobu sa používa plne funkčný vysokokvalitný taliansky materiál Miti Fabric, ktorý spĺňa tie najvyššie nároky. Cyklistické oblečenie kolekcie ELITE RACE má panelovú aerodynamickú konštrukciu a priliehavý anatomický strih. Exkluzívna cyklistická vložka je vyrobená pre cyklistov s najvyššími nárokmi. Garantujeme najvyššiu ochranu a komfort pri viac ako šesť hodinovej jazde. Hladký povrch sedla a špeciálne tvarovaná gélová výplň garantujú maximálnu funkčnosť a pohodlie.

“Ideálne riešenie pre náročného cyklistu.”

KONTAKTNÝ FORMULÁR


Platobné možnosti

paypalMaster card visa

Možnosti a ceny dopravy

Bezpečná platba

Bezpečná platba

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

Výmena veľkostí

Výmena veľkostí

Doprava zadarmo nad 70 €

Doprava zadarmo nad 70 €

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Tovar zasielame dnes

Tovar zasielame dnes

Aktuálne výpredaje

Aktuálne výpredaje

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora